شهر باید در مناسبت های مختلف مملو از شهروندان باشد/ جشنواره تخم مرغ رنگی برای ایجاد رنگ در تهران

محمدرضا جوادی‌یگانه، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در حاشیه بازدید از جشنواره تخم مرغ رنگی، گفت: نوروز زیباترین فصل تهران است و در ایام نوروز، همزمان با دید و بازدیدها مردم در شهر حضور دارند و به دنبال جذابیت بصری در این ایام هستند.
وی افزود: یکی از عناصر جذابیت شهرها، عنصر رنگ محسوب می شود. در نوروز رنگ و گل ها به شهر روح می بخشند، برگزاری جشنواره تخم مرغ رنگی کار خلاقانه ای است که از چند سال پیش در تهران کلید خورده و با هدف ایجاد نشاط دنبال می‌شود.
معاون شهردار تهران با بیان اینکه مردم به صورت خودجوش در این مسابقه شرکت کرده و آثار هنری خود را در ۱۰ سایت تهران به نمایش می گذارند، ادامه داد: ما می خواهیم برای مردم در سطح شهر جذابیت ایجاد کنیم تا مردم در فضای شهر خاطر تولید کنند؛ این اقدامات باعث ایجاد شادی و نشاط در جامعه می شود.
به گفته وی هرچه مردم علاوه بر کار و پاساژگردی برای حضور در شهر ترغیب شوند، می‌توانیم به زنده تر بودن شهر کمک کنیم. نوروز زیباترین فصل تهران است و طبیعتی بهاری دارد که می تواند مقصد گردشگران باشد.
جوادی یگانه تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با اجرای نوروز گاه و پیاده راه در خیابان‌هایی مانند ولیعصر (عج) و اجرای اقدامات فرهنگی، مردم را به حضور پررنگ در تهران تشویق کنیم. نگاه ما در حوزه اجتماعی این است که شهر باید در مناسبت های مختلف مملو از شهروندان باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه