پرویز ابیضی اسفهلان: سالانه "بهارستان" برای هنرمندان و شهروندان مفید است

پرویز ابیضی اسفهلان معتقد است؛ سالانه "بهارستان" خیلی مفید است زیرا هنرمندان می‌توانند هنر خود را ارائه دهند و از نزدیک با مخاطبان خود در ارتباط باشند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، پرویز ابیضی اسفهلان هنرمند نقاش و مدرس دانشگاه تبریز که در دو بخش تخم‌مرغ‌های رنگی و نقاشی دیواری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، درباره آثار خود توضیح داد: من سه طرح برای سالانه بهارستان فرستادم که فضای نگارگری ایرانی دارد. در این طرح‌ها از طبیعت، انسان و... استفاده کرده‌ام یعنی موضوع آن بهار است ولی کلیت آن الهام گرفته از تاریخ نگارگری ایرانی است.
اسفهلان در ادامه بیان کرد: من سه سال است در بخش‌های مختلف این سالانه شرکت کردم و از سال ۱۳۹۵ با بهارستان همکاری می کنم. امسال نیز در بخش دیوارهای کوچک و دایره خلاق هم حضور دارم.
این هنرمند در ادامه بیان کرد: رشته من نقاشی است و در این دوره سالانه بهارستان موضوع حضور رنگ در شهر مورد توجه قرار گرفته است که بسیار مفید خواهد بود زیرا وجود رنگ در شهر جریان پایداری را در شهر رقم خواهد زد و کمک می‌کند تا حال شهروندان بهتر شود.
پرویز ابیضی اسفهلان در پایان گفت: سالانه بهارستان رویداد خیلی مفیدی برای شهروندان و هنرمندان است زیرا هنرمندان می‌توانند هنر خود را در شهر ارائه دهند و از نزدیک با مخاطبان خود در ارتباط باشند. از سوی دیگر شهروندان نیز از نزدیک با کار و ارائه اثر هنری آشنا می‌شوند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1398 در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه