نتایج اولیه داوری فراخوان طراحی هفت سین های نوروزی سال 98 اعلام شد/ هفت سین های حجمی برگزیده در سی نقطه شهر اکران می شود

پس از پایان مهلت ارسال آثار به چهارمین سالانه هنرهای شهری، بهارستان 98 و داوری آثار رسیده، طرح های منتخب از سوی داوران این جشنواره معرفی شدند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، پیرو فراخوان طراحی «هفت سین های نوروزی» در بخش جنبی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان 1398، هیأت داوران با در نظر گرفتن اهداف فراخوان، از 67 طرح ارسال شده از 45 شرکت کننده تعداد 7 طرح از 6 هنرمند را برای اکران در شهر تهران برگزیدند.

گفتنی است، آثار منتخب پس از ساخت به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز در سطح شهر تهران اکران می شوند.
بر اساس آنچه در فراخوان این جشنواره آمده، درصورت احراز عدم اصالت هریک از طرح ها در هر مرحله از رویداد، شرکت‌کننده علاوه بر حذف از تمامی بخش های رویداد بهارستان 98، مشمول محرومیت‌های دیگر در سایر رویدادها و فراخوان‌های سازمان زیباسازی شهر تهران نیز می شود.

 

ردیف نام و نام خانوادگی تعداد اثر منتخب
1 اشرف جولایی ندا 1
2 امیری رضا 1
3 دایی چیان یسری 1
4 زینالپور اهرابی حسین 1
5 مهرابی کوچه بیوکی الهام 1
6 معارف وند زینب 2

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه