از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران:

فراخوان طراحی سردیس شهدا و مفاخر منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور تکریم مقام فاخر شخصیت های علمی - فرهنگی کشور و نیز پاسداشت رشادت‌های شهدای انقلاب اسلامی فراخوان طراحی نیم تنه و سردیس شهدا، شعرا و مفاخر را در سال جاری منتشر کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، براساس این فراخوان هنرمندان مجسمه‌ساز با مراجعه به دبیرخانه این جشنواره به آدرس تهران- پاسداران- میدان هروی- خیابان وفامنش- خیابان جمالی شرقی- مرکز فعالیت¬های مجسمه سازی شهر تهران(عمارت عین الدوله)، تکمیل فرم ثبت نام و تحویل فایل تصویر با کیفیت از ماکت با فرمت JPG و ماکت حجمی در این فراخوان شرکت کنند.
گفتنی است خرید طرح های منتخب، پس از طی فرآیند کارشناسی اجرایی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز صورت می گیرد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مهلت زمانبندی ثبت نام به نشانی اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه