از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران:

فراخوان طراحی سردیس شهدا و مفاخر منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور تکریم مقام فاخر شخصیت های علمی - فرهنگی کشور و نیز پاسداشت رشادت‌های شهدای انقلاب اسلامی فراخوان طراحی نیم تنه و سردیس شهدا، شعرا و مفاخر را در سال جاری منتشر کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، براساس این فراخوان هنرمندان مجسمه‌ساز با مراجعه به دبیرخانه این جشنواره به آدرس تهران- پاسداران- میدان هروی- خیابان وفامنش- خیابان جمالی شرقی- مرکز فعالیت¬های مجسمه سازی شهر تهران(عمارت عین الدوله)، تکمیل فرم ثبت نام و تحویل فایل تصویر با کیفیت از ماکت با فرمت JPG و ماکت حجمی در این فراخوان شرکت کنند.
گفتنی است خرید طرح های منتخب، پس از طی فرآیند کارشناسی اجرایی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز صورت می گیرد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مهلت زمانبندی ثبت نام به نشانی اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • شکل‌گیری زیست شبانه شهری در جوامع غربی به چه شکل بوده است؟ چه تفاوتی بین زیست شبانه در ایران با غرب وجود دارد؟ فضاهای زیست شبانه شهری در ایران واجد چه کیفیاتی هستند؟ تولید، کنترل…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه