سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر کرد:

فراخوان شناسایی هنرمندان با زمینه کاری ساخت مجسمه های سیلیکونی شخصیت ها

سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور تکمیل و بهره برداری از موزه مشاهیر و با رویکرد ایجاد فرصت برای رشد و شکوفایی هنرمندان ایرانی متخصص در زمینه طراحی و ساخت مجسمه های سیلیکونی، از تمامی هنرمندان مجسمه ساز دعوت کرد تا در این فراخوان شرکت کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این فراخوان برای شناسایی هنرمندان متخصص و مجرب اعلام شده و از هنرمندان منتخب برای مشارکت در پروژه های آتی موزه مشاهیر تهران دعوت به همکاری خواهد شد.

هنرمندان با سابقه کافی و مرتبط در زمینه مجسمه سازی فیگوراتیو و سیلیکونی و توانمند در تشکیل گروه حرفه ای می توانند تا تاریخ 10/12/97 از طریق سایت www.tehransculpture.zibasazi.ir با ارائه تصویر نمونه کار مرتبط (نمونه اثر سیلیکونی اجرا شده) و رزومه مستند هنرمند به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

گفتنی است انعقاد قرارداد خریدآثار در زمان مقرر، پس از طی فرآیند کارشناسی اجرایی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز انجام می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • آقای محمدرضا بمانیان و خانم فریال احمدی این کتاب شامل 5 فصل اصلی (1- طراحی منظر، 2- اکولوژی منظر، 3- برنامه ریزی منظر، 4- مرمت منظر، 5- روش ها در طراحی منظر) می باشد که…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه