سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر کرد:

فراخوان شناسایی هنرمندان با زمینه کاری ساخت مجسمه های سیلیکونی شخصیت ها

سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور تکمیل و بهره برداری از موزه مشاهیر و با رویکرد ایجاد فرصت برای رشد و شکوفایی هنرمندان ایرانی متخصص در زمینه طراحی و ساخت مجسمه های سیلیکونی، از تمامی هنرمندان مجسمه ساز دعوت کرد تا در این فراخوان شرکت کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این فراخوان برای شناسایی هنرمندان متخصص و مجرب اعلام شده و از هنرمندان منتخب برای مشارکت در پروژه های آتی موزه مشاهیر تهران دعوت به همکاری خواهد شد.

هنرمندان با سابقه کافی و مرتبط در زمینه مجسمه سازی فیگوراتیو و سیلیکونی و توانمند در تشکیل گروه حرفه ای می توانند تا تاریخ 10/12/97 از طریق سایت www.tehransculpture.zibasazi.ir با ارائه تصویر نمونه کار مرتبط (نمونه اثر سیلیکونی اجرا شده) و رزومه مستند هنرمند به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

گفتنی است انعقاد قرارداد خریدآثار در زمان مقرر، پس از طی فرآیند کارشناسی اجرایی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز انجام می شود.

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه