همزمان با آغاز هفدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا احجام کروی در 5 نقطه شهر نصب شد

طرح های برگزیده ی فراخوان کارگاه هنری طراحی حجم کروی به شکل توپ در ورودی پارک ملت ، فلکه دوم صادقیه، میدان راه آهن، میدان هادی ساعی و فلکه اول تهرانپارس اکران شد.
 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با اعلام این خبر، گفت : سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور همراهی با فضای جامعه و شهروندان در حمایت از تیم ملی کشورمان در مسابقات جام ملت های آسیا، 20 اثر از 20 هنرمند را از میان 463 اثر متعلق به 207 هنرمند در 5 نقطه شهر تهران نصب کرد.
وی ادامه داد : این طرح ها که برخی جنبه ملی دارد و بعضی نیز جنبه تزیینی با محوریت فوتبال دارد، روی توپ هایی به قطر 150 ساتی متر اجرا شد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی با بیان اینکه انجام اینگونه فعالیت های هنری در افزایش نشاط اجتماعی و حس تعلق شهروندی به فضای شهری اثر می گذارد، ادامه داد :این 20 اثر در میدان راه آهن، فلکه دوم صادقیه، فلکه اول تهرانپارس، میدان هادی ساعی و ورودی پارک ملت اکران شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه