مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران:

نتیجه داوری فراخوان ورکشاپ هنری به مناسبت هفدهمین دوره جام ملت های آسیا 2019 اعلام شد

منتخبین فراخوان کارگاه هنری طراحی حجم کروی به شکل توپ به منظور فضاسازی محیطی شهر تهران به مناسبت هفدهمین دوره جام ملت های آسیا 2019 معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با اعلام این خبر، گفت: سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور همراهی با فضای جامعه و شهروندان در حمایت از تیم ملی کشورمان، فراخوان طراحی احجام کروی به شکل توپ فوتبال را داد که هنرمندان از سوم تا دهم دیماه با ارسال آثار خود در این فراخوان شرکت کردند.
وی ادامه داد: مقرر شد برگزیدگان این فراخوان در قالب برگزاری ورک شاپ هنری، نسبت به اجرای آثار خود روی احجام توپی در شهر تهران اقدام کنند.
به گفته ضرغامی، جلسه داوری آثار رسیده تاریخ 11 دیماه در محل سالن کنفرانس سازمان زیباسازی برگزار شد و شورای هنری پس از بررسی 463 طرح ارسال شده به دبیرخانه این رویداد از مجموع 207 نفر شرکت‌کننده، با درنظر گرفتن ویژگی های هنری، نوآورانه و خلاق بودن طرح ها، مخاطب پذیری و قابلیت اجرای کارگاهی، تعداد 20 طرح از20 هنرمند را برای اجرای ورکشاپی طرح هایشان انتخاب کردند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی با بیان اینکه هنرمندان منتخب باید طبق برنامه زمان بندی اعلام شده، در محل برگزاری این رویداد حاضر شده و طرح های خود را بر روی احجام کروی اجرا کنند، ادامه داد: منتخبین باید روز پنج شنبه 13 دیماه با حضور در میدان هفت تیر، ابتدای خیابان مفتح جنوبی، پیاده روی مقابل ورزشگاه شهید شیرودی طرح های خود را روی این احجام کروی اجرا کنند. پس از پایان این رویداد هنری، احجام طراحی شده در سطح شهر و مکان های مشخص شده اکران می شوند.

 

 

فهرست برگزیدگان "فراخوان ورکشاپ هنری به مناسبت برگزاری هفدهمین دوره جام ملت های آسیا - 2019"

نام خانوادگی نام ردیف
نامدار میثم  1
اسدالهی علیرضا
آقاجانی مریم
امینی زاده نرجس
غیومیان محمد هادی
فلاح لیلا
صمدی میترا
اخباری مریم
صفابخش راستگو محدثه
جهانگیر سولماز 10 
میرهادی نژاد فرد آرش 11 
ابراهیمی حسین 12 
ایرانی هاشم 13 
سالار محمدی حجت 14 
کاظمی بهنوش 15 
معصومی ابوالفضل 16 
محمدی علی 17 
محمدی مهدی 18 
عنبری نسترن 19 
نیکورای زهرا 20 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه