در حاشیه اختتامیه دوسالانه مجسمه های شهری:

مشاور شهردار و رییس حراست کل شهرداری تهران از نمایشگاه ششمین دوسالانه مجسمه های شهری بازدید کرد

جعفر سمیعی" مشاور شهردار و رییس حراست کل شهرداری تهران از آثار به نمایش در آمده در ششمین دوسالانه مجسمه های شهری به همراه دکتر برزین ضرغامی" مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران" و چند تن از معاونین حراست کل بازدید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سمیعی در این بازدید از نزدیک ایده ها و نوآوری های موجود در آثار ارائه شده را مورد بررسی و توجه قرار داد..
گفتنی است، نمایشگاهی از ۶۲ اثر برگزیده ششمین بی‌ینال مجسمه های شهری تهران از 10 آذر تا 4 دیماه در موسسه صبا برپا بود. این نمایشگاه با نمایش بیش از شصت اثر از هنرمندانی با اندیشه‌ها و جهان‌بینی‌های متفاوت جذابیت های متقاوتی را در معرض دید عموم قرار داده بود. در این نمایشگاه هنرمندان آثار خود را در ابعاد مختلفی ارائه کرده‌ و علاوه بر آن تصویری از جانمایی نهایی آن در سطح شهر ارائه کرده بودند که مورد توجه بسیاری از بازدید کنندگان به ویژه مدیران شهری قرار گرفت. ششمین دوسالانه مجسمه های شهری عصر روز 4 دیماه با معرفی 12 اثر به عنوان آثار برگزیده به کار خود پایان داد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماهنامه "مدیریت بازاریابی و تبلیغات" در شماره بیستم خود به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنید اثر بخشی در تبلیغات جستاری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه