جلسه شورای فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی برگزار شد

جلسه شورای فرهنگی سازمان زیباسازی شهرتهران صبح امروز (24 مهرماه) با حضور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی، معاونین سازمان و اعضای شورای فرهنگی در این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی موضوع تبلیغات فرهنگی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه تبلیغات فرهنگی اثرات خوبی بر افراد جامعه دارد و به همین دلیل باید عنایت ویژه ای نسبت به آن داشته باشیم، گفت: در تبلیغاتی که برروی سازه های فرهنگی کار می شود باید به نیازهای جامعه توجه داشت و متناسب با نیاز شهر و شهروندان به آن پرداخت.
او با اشاره به اینکه با توجه به شرایط اقتصادی می توان از شعارهای چندمنظوره برای این سازه ها استفاده کرد، ادامه داد: سرمایه های ملی امانتی در دستان مدیران است و باید در این مورد به شهروندان پاسخگو باشیم، بنابراین بهتر این است که نهایت امانت داری را به جا بیاوریم.
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با تاکید بر اینکه جملات و کلماتی که در تبلیغات فرهنگی ماه محرم در سطح شهر استفاده شد بسیار خوب بود، افزود: با توجه به اینکه مردم در حال عبور و مرور در سطح شهر با این سازه های فرهنگی روبرو می شوند این کار سازمان زیباسازی در استفاده از کلمات تاثیرگذار و رساندن کل منظور واقعه عاشورا ستودنی است.
به گفته او در کنار ابعاد معنوی که تبلیغاتی فرهنگی در سطح شهر ایجاد می کند باید به این نکته توجه داشت که تهران الگوی سایر شهرهاست و به همین دلیل باید با دقت و حوصله اتفاقات فرهنگی را در شهر رقم زد.
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: زیباسازی با کلمات موثر تلاش کرد تا تاثیرات معنوی و پیام واقعه ای مانند عاشورا را به شهروندان به خوبی منتقل کند.
در ادامه این جلسه معاونین سازمان زیباسازی و اعضای شورای فرهنگی نکته و نظرات خود را با حجت الاسلام و المسلمین قرائتی مطرح و تبادل نظر در خصوص بهتر عمل کردن در تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه