نشان دادن آیین‌های عاشورایی در شهر تهران بسیار مهم است

احسان رافتی هنرمند عکاس که این روزها آثارش از عزاداری ماه محرم در اکران فرهنگی مدرسه حسینی در سطح شهر نصب شده است، معتقد است نشان دادن آیین‌های عاشورایی مناطق مختلف کشور در شهر تهران بسیار مهم است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این هنرمند عکاس با مثبت ارزیابی کردن اکران آیین‌های مذهبی در بیلیبوردهای شهری، گفت: هدف سازمان زیبا سازی از نصب بیلبوردها با موضوع آیین‌های محرم این است که مردم با عزاداری‌های مختلف تاسوعا و عاشورا در شهرهای مختلف آشنا شده و به کمک عکس‌ها این سنت‌ها ماندگار شوند.
رافتی در ادامه بیان کرد: نشان دادن آیین‌های عاشورایی بسیار مهم است که ما عکاسان دوست داریم این آیین‌ها را به کمک عکس ماندگار کنیم.
این عکاس خاطرنشان کرد: ایام محرم و صفر برای همه ما مهم است پس چه خوب است که در این ایام از عکس‌های عاشورایی در سطح شهر استفاده کنیم.
احسان رافتی افزود: ما یک آژانس عکس داریم و زمانی‌که شهرداری از من عکس خواست حدود ٢٠٠ عکس ارسال کردم که بیست عکس انتخاب شد و در سطح شهر استفاده شد.
رافتی در پایان گفت: این اقدام شهرداری بسیار خوب است و بهتر است در ایام‌های مختلف بیلبوردهای فرهنگی در سطح شهر به نمایش عکس با موضوعات مختلف اختصاص پیدا کند تا مردم هم از دیدن این آثار لذت ببرند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه