عکس‌های عاشورایی روی بیلبوردها مورد توجه مردم قرار گرفته است

مرتضی فرج آبادی هنرمند عکاس معتقد است که عکس‌هایی که با موضوع عزاداری مردم روی بیلبوردهای شهری اکران شده، مورد توجه عموم شهروندان قرار گرفته است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مرتضی فرج آبادی هنرمند عکاس که این روزها برخی از آثارش با موضوع محرم و عزاداری مردم برای سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام) در اکران فرهنگی مدرسه حسینی در سطح شهر نصب شده است، گفت: عکس‌های من دو سال پیش نیز در معرض دید عموم قرار گرفت و امسال دوباره به نمایش گذاشته شده‌اند.
فرج آبادی در ادامه بیان کرد: من این عکس‌ها را دو سال پیش گرفتم و خیلی خوشحال هستم که این عکس‌ها مورد توجه قرار گرفته است زیرا برای همه ما ایام محرم وصفر مهم است.
این هنرمندعکاس خاطرنشان کرد: عکس‌های من درباره مراسم عزاداری یزد است و آداب و رسوم و سنت‌های آیینی یزد را نشان می‌دهد.
مرتضی فرج‌آبادی در ادامه تاکید کرد: همه ما باید با عزاداری شهرهای مختلف آشنا شویم پس در هر شهری باید آداب و رسوم شهرهای دیگر در معرض دید عموم مردم قرار گیرد.
این عکاس در پایان گفت: این اقدام سازمان زیباسازی که سازه‌های تبلیغاتی و فرهنگی شهر تهران را به نمایش عکس‌های آیینی عاشورا اختصاص داده قابل تقدیر است و باید برای سال‌های آتی نیز ادامه‌دار باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • بخش اعظمی از درک شهروندان از شهر به واسطه ی فضاها صورت می گیرد لذا طراحان می کوشند ضمن برآوردن نیازهای اصلی شهروندان به تصورات آنها نیز شکل دهند. شهر باید محیطی کارا و در…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه