طرح مدرسه حسینی درس زندگی به دانش آموزان می دهد

زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: چهره شهر با تبلیغات سطح شهر محرم تغییر پیدا کرده و طرح مدرسه حسینی باعث می شود تا دانش آموزان درس زندگی بیاموزند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، نژاد بهرام در مورد اکران طرحهای فرهنگی روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر با موضوع محرم گفت: بحث زندگی و خودباوری و دینداری در عاشورا وجود دارد و نصب بیلبوردها و المان های عاشورایی در محرم روی مخاطب تاثیر می گذارد و ارتباط معنوی با عزاداری اباعبدالله دارد و نشان می دهد چهره شهر نسبت به این موضوع تغییر کرده است.
وی با اشاره به اینکه از نظر بصری نیز تصاویر بیلبوردهای عاشورایی تاثیر خوبی بر مردم دارد اظهار داشت: عکس هایی که در بیلبوردهای محرم و عاشورا نصب شده مشخص است که تزئینی نبوده و ارتباط حسی میان مخاطب و تصویر ایجاد می شود و همچنین نشان دهنده فرهنگ خاص عزاداری در مکان ها و مناطق مختلف کشور است.
عضو شورای شهر اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در سازه های تبلیغاتی از جملاتی با مفهوم و محتوای مذهبی و فرهنگی استفاده شده است، افزود: مطالب عنوان شده در بیلبوردها مناسب است اما در مجموع کمتر از زنان کربلا دیده می شود، در حالی که این زنان نقش زیادی در حماسه عاشورایی داشته و فداکاریهای بسیاری کرده اند.
نژاد بهرام به بیلبوردهای مدرسه حسینی نیز اشاره کرد و گفت: طرح مدرسه حسینی نیز با توجه به همزمانی با ماه مهر و آغاز مدارس بسیار به جا اجرایی شده است و اطلاعاتی که دانش آموزان تاکنون در مورد عاشورا و محرم داشته اند با مطالبی که در بیلبوردهای مدرسه حسینی نوشته شده افزایش پیدا می کند و درس زندگی را می آموزند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1390 مباحث کتاب: رشد مباحث مربوط به پیاده روی و پیاده راه ها و توجه به عابر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه