عاشورا برای همه شهروندان مهم است

یاشا وکیلی هنرمند عکاس که این روزها آثارش از عزاداری ماه محرم در اکران فرهنگی مدرسه حسینی در سطح شهر اکران شده است، معتقد است عاشورا برای همه شهروندان مهم است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این هنرمند عکاس درباره آثارش که در سطح شهر اکران شده، گفت: قبل از ایام محرم و صفر از طرف سازمان زیباسازی شهر تهران با من تماس گرفتند و تعدادی عکس با مضمون تاسوعا و عاشورا خواستند که من برایشان ارسال کردم. عاشورا واقعه مهمی در فرهنگ شیعی مردم است و برای همه ما مهم است و من با کمال میل پذیرفتم.

وکیلی در ادامه بیان کرد: من از سال ١٣٧٩ عکاسی از آیین‌های محرم را شروع کردم و از عزاداری‌های مختلف عکس دارم. عکسی که از من در اکران فرهنگی مدرسه حسینی ارائه شده در ارتباط با آداب و رسوم و سنت‌های مختلف تاسوعا و عاشورا است.

این عکاس تاکید کرد: از تعدادی عکس که به سازمان زیباسازی ارسال کردم، مهم ترین آن‌ها درباره مراسم تاسوعا در خراسان با عنوان چهل منبر است که انتخاب و در سطح شهر اکران شد.

یاشا وکیلی در ادامه خاطرنشان کرد: عکس انتخاب شده عکسی از حسینیه کربلاییان در روز عاشورا است که امیدوارم مورد توجه مردم قرار گیرد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

آمار و اطلاعات

نگارخانه