رییس شورای اسلامی شهر تهران:

نصب المان های محرم در تمامی مناطق تهران و تاثیر آن در فرهنگ عاشورایی شهروندان

"محسن هاشمی رفسنجانی" رییس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: المان ها و بیلبوردهایی محرم در مناطق 22 گانه شهر تهران نصب شده است که تاثیر زیادی در ارتقاء فرهنگ عاشورایی شهروندان دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، هاشمی رفسنجانی با اشاره به نصب بیلبوردهایی با مضامین عاشورا و محرم در سطح شهر تهران اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه فرهنگی سازمان زیباسازی، این بیلبوردها در سطح22 منطقه تهران نصب شده است.
وی در مورد اکران طرحهای فرهنگی روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر با موضوع محرم تصریح کرد: در این بیلبوردها توجه ویژه‌ای به موضوع فرهنگ عاشورای حسینی شده است و این امر می‌تواند در ارتقاء فرهنگ عاشورایی در میان اقشار مختلف شهروندان موثر باشد.
هاشمی رفسنجانی به برگزاری مراسم‌های تعزیه در مناطق مختلف تهران نیز اشاره کرد و گفت: این برنامه‌ها نیز تاثیر بسزایی دارد و بر اساس نظرسنجی صورت گرفته مورد توجه شهروندان قرار گرفته است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران به نصب المان‌های محرم در معابر و میادین شهر اشاره کرد و ادامه داد: این اقدام قابل تقدیر بوده به طوری که در اکثر مناطق این اقدام انجام شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: گرافیتی- رویکردی انتقادی نویسنده: مسعود کوثری ناشر: دریچه نو تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت: 120.000 ریال نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه