هنر عکاسی در شهر در حال دیده شدن است

ساتیار امامی هنرمند عکاس معتقد است، اکران عکس با موضوع‌های مذهبی و آیینی در فضای شهری موجب شده تا هنر عکاسی در شهر دیده شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، ساتیار امامی هنرمند عکاس که این روزها برخی از آثارش با موضوع محرم و عزاداری مردم برای سالار شهیدان امام حسین (ع) در اکران فرهنگی مدرسه حسینی در سطح شهر نصب شده است، گفت: این اقدام سازمان زیبا سازی خیلی خوب است و بهتر است در مناسبت‌های مختلف این اقدام مهم باز هم صورت گیرد.
امامی درباره این آثار ادامه داد: در ابتدا از طرف سازمان زیباسازی با من تماس گرفتند و از من خواستند تعدادی عکس در اختیارشان قرار دهم و من ٢٠ عکس برای‌شان ارسال کردم که از بین آن‌ها ١٠ عکس انتخاب شد و همزمان با ماه محرم در سطح شهر استفاده شد.
این عکاس افزود: مضامین این عکس‌ها درباره تاسوعا و عاشورا و ایام محرم و صفر است. چون سوژه این عکس‌ها خاص بود به همین دلیل با کمال میل پذیرفتم.
ساتیار امامی در ادامه خاطرنشان کرد: هر زمانی که عکس‌های من برای شناخت مضامین فرهنگی و آیینی و همچنین هنر عکاسی کمک کننده باشد آن‌ها را در معرض دید عموم قرار می‌دهم.
امامی در پایان گفت: خوشبختانه هنر عکاسی در حال دیده شدن است و امیدوراریم این روند هر روز بهتر از دیروز شود. در سال‌های گذشته هم از این عکس‌ها در ایام محرم و صفر استفاده می شد که مورد توجه همه مردم قرار گرفت.