دانش آموزان و خانواده ها در محرم پیام های ویژه ای را از طرحهای زیباسازی دریافت می کنند

محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران گفت: سازمان زیباسازی طرح های ویژه‌ای در ماه محرم برای نشان دادن ایثار امام حسین(ع) به دانش آموزان و خانواده ها دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، میرلوحی در مورد اکران طرحهای فرهنگی روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر با موضوع محرم افزود: در فضای محرم المان ها و تبلیغات شهری می تواند تاثیر زیادی بر شهروندان داشته و بازگوکننده معنویت روح عاشورا باشد.
وی با اشاره به اینکه سازمان زیباسازی طرح های ویژه ای در محرم دارد، ادامه داد: مدرسه حسینی طرح خوبی است به خصوص اینکه امسال عاشورا در آستانه بازگشایی مدارس است و بیلبوردهای مدرسه حسینی می تواند فرهنگ عاشورایی را در میان دانش آموزان و خانواده های آنها جا بیندازد تا جوانان و نوجوانان به این مسائل توجه ویژه ای داشته باشند.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تبلیغات محیطی می تواند بیانگر روح عاشورا و پیام اصلی کربلا و امام حسین (ع) باشد، گفت: امام حسین (ع) با ظلم مبارزه کرد و روحیه فداکاری، ایثار و شهادت داشت.
وی تصریح کرد: در فضای شهری مانند تهران که علاوه بر ایرانیان شیعه، پذیرای مسافران خارجی نیز است، نصب بیلبوردها و تابلوها می تواند پیام عاشورا را بازگو کند.
میرلوحی با اشاره به اینکه تصاویر عاشورایی و بیان شده در تابلوهای سطح شهر باید گویا باشد، گفت: مفهوم این تابلوها باید به گونه ای باشد که یک جوان به راحتی آن را درک کند و گویا، جذاب و هنری باشد.
وی افزود: پایمردی و پایداری و دفاع از حق و مظلوم و مبارزه با ظالم باید در تمامی پیام ها مدنظر قرار گیرد و ترویج این روحیات ویژگی اصلی بیلبوردهای سطح شهر باشد و سازمان زیباسازی باید این مسائل را رعایت کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • سیروس قائم مقامی درسال 1308 در شهر کرج متولد شد . وی مجسمه‌سازی را زیر نظر مستقیم پروفسور مارینو مارینی - مجسمه ساز مشهور ایتالیایی فرا گرفت و در این دوران از شاگردان ممتاز او…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه