دکتربرزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران:

مدرسه حسینی همزمان با ماه حسینی در شهر اکران شد

دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان زیباسازی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان گفت: همزمان با آغاز ماه محرم طرح‌های فرهنگی با عنوان "مدرسه حسینی" در سطح شهر اکران شد تا شهر حال و هوای سوگواری به خود بگیرد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر‌ضرغامی با تاکید بر‌اینکه تمامی سازه‌های فرهنگی و همچنین تعداد قابل توجهی از سازه‌های تجاری سطح شهر به اکران این طرح‌های فرهنگی اختصاص پیدا‌کرده‌است، ادامه‌داد: عناوین به‌کاررفته در طرح‌های فرهنگی شامل آیات، احادیث و نشان‌دادن رشادت‌ها، دلیری‌ها و عکس‌هایی از مراسم عزاداری مردم در نقاط مختلف کشور و جملاتی از بزرگان و عالمان دین در مورد واقعه عاشوراست.
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با آغاز ماه محرم سازه‌های تبلیغاتی مشتمل بر عرشه، بیلبورد و پرتابل شهری به کمپین "مدرسه حسینی" اختصاص پیداکرده‌است. علاوه براین تمامی مناطق شهرداری تهران نیز موظف به استفاده از تبلیغات فرهنگی ماه محرم هستند.
او به اهتزاز 44 پرچم سیاه پایه بلند درمناطق 22‌گانه شهرداری تهران اشاره‌کرد و افزود: تهیه و توزیع پرچمهای مشکی پایه بلند با طرح یا حسین و پرچمهای پایه کوتاه در حد نیاز مناطق از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی برای این ایام است..
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از جمله اقدامات دیگرکه در مناطق صورت گرفته، نظارت بر نصب ریسه های پرچمی مشکی در سطح وسیع و نصب پارچه های سیاه بلند و اهدای اقلام تبلیغاتی محرم از سوی زیباسازی مناطق به هیات‌های عزاداری است.
دکتر ضرغامی بااشاره به اینکه در کنار این اقدامات، تیزرهای تلویزیونی با محوریت ماه محرم برروی تلویزیون های شهری و مترو به نمایش در‌می‌آید، گفت: علاوه براین سازمان زیباسازی شهر تهران پیش بینی کرده است که تعداد المان نوری با موضوع ایام سوگواری امام حسین (علیه السلام) را در سطح شهر جانمایی کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مرحوم دکتر رضا سیروس صبری این کتاب شامل مبانی نخستین برای تجدید حیات مفهوم مدنی شهر و فرهنگ شهری می باشد. سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با ارائه این اثر ارزشمند، سعی داشته یپوندی کاربردی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه