طرح‌های فرهنگی سالروز واقعه 17 شهریور و رحلت آیت الله طالقانی اکران شد

طرح‌های فرهنگی با محور سلوک سیاسی و اجتماعی آیت الله طالقانی در سطح شهر اکران شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با سالروز واقعه 17 شهریور معروف به جمعه سیاه و 19 شهریور سال روز وفات آیت‌الله طالقانی طرح‌های فرهنگی متناسب با این دومناسبت برروی بیلبوردهای شهری به تصویر درآمد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، به مناسبت بزرگداشت سالروز رحلت آیت‌الله طالقانی تعدادی از سازه های تبلیغاتی سطح شهر به اکران طرح‌های فرهنگی این موضوع اختصاص پیدا‌ کرد و سازمان زیباسازی شهر تهران در کنار تصویر ایشان از گفته‌ها و سخنان حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برای مرور رفتار و فعالیت‌های آیت الله طالقانی بهره‌ برده‌است.
گفتنی است تمام طرح‌هایی که در سطح شهر از سوی سازمان زیباسازی شهر اکران شده‌است برروی آی‌پی مناطق قرارگرفته تا دردسترس ادارات زیباسازی مناطق برای اکران در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران باشد.
17 شهریور که یکی از روزهای تاریخی مهم در انقلاب اسلامی به شمار می‌رود نیز سهمی از اکران‌های فرهنگی شهریور ماه داشته و برروی پرتابل‌های شهری این روزها تصاویری از تظاهرات و شعارهای این روز نقش بسته‌است تا یاد و خاطره این روز را در اذهان عمومی زنده نگه‌دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه