بیلبوردها رسانه هستند/ شهرداری تهران سیاست نصب بیلبوردهای فرهنگی را در سطح شهر ادامه دهد

"سیده فاطمه ذوالقدر" نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: نصب بیلبوردهای مختلف در سطح شهر می تواند در بحث فرهنگ سازی در مسائل گوناگون مفید واقع شود و به شکل فزاینده ای در آموزش شهروندی موثر باشد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ذوالقدر، با اشاره به کمپین فرهنگی"قرار ما" که با موضوعات مربوط به مسوولیت های اجتماعی به صورت تعاملی، با همکاری و نظر سازمان بوستان ها و فضای سبز، سازمان مدیریت پسماند و سازمان زیباسازی شهر تهران روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر اکران شده است، گفت: همه بیلبوردهایی که در زمینه های مختلف از جمله فرهنگ سازی در بحث زیبایی شهر، صرفه جویی و غیره در سطح شهر نصب می شوند، می توانند اقدام موثر و خوبی از سوی شهرداری تهران محسوب شوند.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بیلبوردهایی که در سطح شهر نصب می شوند خود رسانه ای آموزشی هستند، افزود: امیدواریم چنین کمپین هایی از سوی شهرداری تهران ادامه دار باشد چراکه نصب این بیلبوردها می توانند در بحث فرهنگ سازی در مسائل مختلف مفید واقع شوند.
ذوالقدر تصریح کرد: نصب این بیلبوردها می تواند برای شهروندان آموزنده باشد. بر این عقیده ام هر اقدامی که از سوی سازمان زیباسازی در بحث فرهنگ سازی انجام می شود می تواند یک گام به سوی داشتن شهری شهروند محور باشد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همچنین، گفت: امیدواریم شهرداری تهران و سازمان زیباسازی سیاست هایی مانند نصب بیلبورد در زمینه های مختلف آموزشی با موضوعات مسوولیت های اجتماعی را ادامه دهد چرا که نصب این بیلبوردها در زمینه آموزش به خاطر در دسترس بودن برای عموم شهروندان بسیار موثر است.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه