ثبت نام در مرحله دوم دوسالانه مجسمه‌های شهری 15 شهریور 97 پایان خواهد یافت

مهلت ثبت نام در مرحله دوم ششمین دوسالانه مجسمه های شهری تهران روز پنجشنبه 15 شهریور 1397 پایان خواهد یافت.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، با اعلام اسامی مرحله اول هنرمندان در تیرماه، هنرمندان موظف به ارائه طرح پیشنهادی خود مطابق با مشخصات اعلام شده در متن فراخوان شدند که زمان ارائه طرح پیشنهادی، فردا 15 شهریور ماه 1397 پایان خواهد یافت.
پیش از این اعلام شده بود با توجه به محدودیت ابعاد ماکت پیشنهادی، شورای سیاست‌گذاری امکان ارائه ماکت با ابعاد بزرگتر و با کیفیت مناسب را برای هنرمندانی که برای نمایش بهتر اثر خود به آن نیاز دارند، فراهم کرده است.
با توجه به اینکه محل برگزاری نمایشگاه ششمین دوسالانه مجسمه های شهری تهران گالری‌های خیال و آیینه در موسسه فرهنگی و هنری صبا در نظر گرفته شده است، هنرمندانی که برای چیدمان بهتر اثر خود نیاز به فضای بیشتری دارند می‌توانند با توجه به فضاهای موجود در نمایشگاه و هماهنگی با دبیرخانه از این امکان استفاده کنند.
بهتر است یک تصویر مونتاژ شده یا کروکی از موقعیت نصب اثر در محیط پیشنهادی( با حفظ زاویه دقیق نصب اثر همراه با مقیاس انسانی) در طرح ارائه شود.
همچنین کلیه تصاویر می بایست با کیفیت 300DPI و با فرمت JPG ارائه شده و با توجه به این که تصاویر و مشخصات ارائه شده در این بخش به صورت کلیپ و اسلایدشو در فضاهای مختلف نمایشگاه به نمایش عمومی درخواهد آمد، هنرمندان می توانند تصاویر دیگری نیز شامل مراحل طراحی و اجرای اثر یا فضاهای کارگاهی خود را ارائه نمایند.
لازم به ذکر است استند های متعارف و با ابعاد استاندارد از سوی دوسالانه برای نمایش اثر در نمایشگاه در اختیار هنرمندان قرار خواهد گرفت؛ در صورتیکه هنرمند برای نمایش اثر خود نیاز به پایه خاص با ابعاد غیر متعارف دارد، می بایست در هنگام طراحی ماکت به طراحی پایه نیز پرداخته و به همراه اثر پیشنهادی در مرحله دوم ارائه نماید. بدیهی است ساخت این پایه بر عهده هنرمند خواهد بود.
پاسخگویی به سوالات هنرمندان تنها از طریق پروفایل کاربری سایت به نشانی: http://www.2salane.zibasazi.ir/ امکان پذیر است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه