اجرا و رونمایی از آثار حجمی و نقاشی دیواری در مناطق مختلف تهران

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر، گفت: برخی از آثار ارائه شده درحوزه نقاشی دیواری در شورای هنری سازمان و شورای بنیاد شهید مصوب شده‌است و برخی از طرح ها نیز مربوط به بخش یادمانی چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران است.
موسوی با اشاره به اینکه آثار حجمی گرامیداشت هفته بسیج نیز برگزیدگان فراخوانهای تندیس و سردیس شهدا است که در سال 1395 و 1396 برگزار شد، ادامه داد: تندیس شهید علی هاشمی، شهید دوران، شهید لشگری، شهید طومانیان و شهید مجتبی هاشمی توسط هنرمند هر اثر ساخته و همزمان با هفته دفاع مقدس در محل پیش بینی شده، جانمایی و اکران می‌شود.
او با تاکید بر اینکه در حوزه نقاشی دیواری هفت نقاشی برروی هفت دیوار به تصویر درمی آید، افزود: بعضی از این نقاشی ها در هفته دفاع مقدس رونمایی و برخی همزمان با این هفته به اجرا در می‌آید.
به گفته معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران تصویر شهید مصطفی اردستانی، شهید ذاکر حسینی، شهدی عبدی، شهید سرلک، شهید محمود تاتاری و شهید کمیل میرزازاده توسط هنرمندان برجسته برروی هفت دیوار پایتخت در مناطق 13، 5، 19، 15، 12 و 14 کشیده خواهد شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه