موزه خوشنویسی هفتم تا یازدهم مرداد ماه تعطیل است

موزه خوشنویسی هفتم تا یازدهم مرداد ماه تعطیل است.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، موزه خوشنویسی به منظور رنگ آمیزی و نصب سیستم سرمایشی در تاریخ ذکر شده، تعطیل بوده و تا پایان این موعد از پذیرش بازدیدکنندگان معذور است.
گفتنی است موزه خوشنویسی در خانه تاریخی فولادوند قرار دارد که تاسیس آن در سال 1396 توسط سازمان زیباسازی صورت گرفته تا ضمن حفظ و احیای این بنای قدیمی، با تعریف کاربری فرهنگی و تبدیل آن به موزه امکان حفظ و نگهداری از بنا در سالهای پس از بازسازی فراهم شود.
لازم به ذکر است، آثار موجود در موزه خوشنویسی توسط تیم کارشناسی از اساتید خوشنویسی بررسی و تهیه شده است تا آثار زبده ترین خوشنویسان ایرانی در یکی از قدیمی ترین خانه های پایتخت جانمایی شود.
علاقه مندان برای بازدید از این موزه می توانند بعد از بازگشایی مجدد به خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شریعتی نرسیده به خیابان حقوقی بن بست فولادوند مراجعه کنند.

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش 1 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1387-88 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:70.000…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه