مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران عید سعید فطر را تبریک‌ گفت

همزمان با فرا رسیدن ماه شوال و عید سعید فطر ، دکتر برزین ضرغامی با آرزوی قبولی طاعات وعبادات کارکنان سازمان زیباسازی شهر تهران، عید سعید فطر را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان زیبا سازی شهر تهران، در متن پیام تبریک برزین ضرغامی آمده است: همکاران گرامی! خدای بزرگ را شاکرم که یک بار دیگر توفیق یک ماه بندگی وبهره مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی را به ما عطا کرد، ماه پاکسازی روح وجسم، ماه زیبا سازی درون و برون وبازگشت به اصل فطرت پاک خویش.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات شما خداجویان از درگاه خداوند سبحان عید سعید فطر را به همکاران عزیز وخانواده های محترمشان تبریک عرض کرده واز خداوند منان مسالت مینمایم که در این ماه بهترین سرنوشت ها را برای بندگان صالح خویش مقدر کرده باشد.
امیدوارم که همه در جهت تحقق اهداف سال تولید ملی؛ حمایت از کار وسرمایه ایرانی بکوشیم و با توشه ای که در ماه پر برکت برداشته ایم در جهت خلاقیت و نو آوری، بهره وری و استفاده بهینه از علم ودین وتولید ثروت های مادی ومعنوی موفق وپیروز باشیم.

معرفی کتاب

  • زیبایى هاى شمیران (ارزشهاى مکانى-عناصر هویتى)عکس: رضا شکوریسال چاپ: 1396 واژه شمیران به منطقه نسبتاً وسیعى در کوهپایه هاى توچال که در شمال محدوده تهران واقع شده است اطلاق مى شود. این کتاب قصد دارد…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه