فعالیت های سازمان زیباسازی شهر تهران در بیست ونهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی

سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت بیست ونهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اقدامات گسترده ای را برای زائران حرم مطهر حضرت امام (ره) در نظر گرفته‌است.
 

سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت بیست ونهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اقدامات گسترده ای را برای زائران حرم مطهر حضرت امام (ره) در نظر گرفته‌است.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، با توجه به اینکه سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می شود بیشترین حضور زائران از زمان نزدیک به افطار تا سحر خواهد بود، برنامه ریزی های صورت گرفته در قالب این موضوع انجام شده است.
برپایی 50 هزار مترمربع چادر برای حضور زائران از جمله اقدامات سازمان برای بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) است. نصب کولر، تامین روشنایی، تهیه فرش و موکت برای کف و تهیه زیرساخت های بهداشتی مانند سرویس بهداشتی و حضور نیروهای خدماتی از جمله فعالیت های صورت گرفته برای این بخش است.
با توجه به اهمیت فضاسازی شهر تهران متناسب با ایام ارتحال حضرت امام (ره)، بیست هزار مترمربع تبلیغات محیطی برروی 50 بیلبورد، 15 عرشه پل و 100 پرتابل انجام شده است که در این میان مسیرهای منتهی به مرقد بنیانگذار انقلاب به صورت ویژه کار شده است. ضمنا طرح های تبلیغات محیطی حضرت امام (ره) علاوه بر سازه های فرهنگی، جهت اکران به تمام شرکت های تبلیغات تجاری نیز ارسال شده است.
زیباسازی و آماده سازی بستر بصری اتوبان های منتهی به حرم امام خمینی(ره) (اتوبان های آزادگان و شهید نواب)، تهیه و تامین سه دستگاه تلویزیون برای نصب در حرم مطهر، هماهنگی در خصوص نصب و جمع آوری دو دستگاه تلویزیون حرم مطهر، تهیه و تصویب طرح غرفه و هماهنگی لازم به منظور استفاده تمامی مناطق، از دیگر برنامه های سازمان زیباسازی برای ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) است.
تهیه بنرهای خیر مقدم زائرین برای مبادی ورودی شهر تهران و نصب بنرهای راهنما در محدوده حرم مطهر از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهر تهران است که به مناسبت بیست ونهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برای زائران و عاشقان آن حضرت تدارک دیده شده است.

معرفی کتاب

  • تلفیق هنر با معماری به عنوان دستاوردی بشری در طول تاریخ بزرگترین شاهکارهای ماندگار را برای انسان امروزی به یادگار گذاشته است. به عقیده بسیاری همین تلفیق است که معنایی خاص به زندگی و آثار…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه