میرلوحی، رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای شهر تهران:

تشویق مردم به حمایت از تولیدات داخلی

سیدمحمود میرلوحی، رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: بیلبوردهایی که در سطح شهر توسط سازمان زیباسازی نصب می شود باید برای تولید کننده و مردم پیام های دو بخشی به همراه داشته باشد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران او با اشاره به اقدام سازمان زیباسازی در خصوص نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با موضوع حمایت از کالاهای ایرانی در سطح شهر، اظهار داشت: ایران در تولید اقلام و کالاهای مختلف صنعتی و ساختمانی و همچنین پوشاک کارهای خوبی انجام داده به همین دلیل باید با تشویق مردم از تولیدات داخلی حمایت کنیم.
او ادامه داد: اشتغال امروز جوانانمان بستگی به حمایت از صنایع داخلی دارد به همین دلیل باید تلاش کنیم که مردم کالای داخلی را مصرف کنند. اگرچه تولید کننده ما نیز باید جنس با کیفیت و مرغوب را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.
رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای شهر تهران، ری و تجریش افزود: مردم باید به کالای با کیفیت وابستگی پیدا کنند چراکه با این امر شاهد افزایش اشتغال در کشور خواهیم بود. همه سازمان ها و نهادها باید برای حمایت از کالای ایرانی با یکدیگر همکاری کنند.

معرفی کتاب

  • ارتباط با نشریه: تهران، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، خیابان مهر محمدی، بن بست یعقوبی کجانی، پلاک ۳۴ / تلفن: ۲۲۶۷۷۶۶۶ تلفکس: ۲۲۲۱۱۶۶۲فصلنامه معماری محوطه در شماره هفدهم خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه