اسامی پذیرفته شدگان کا رگاه دیوارنگاری جداره صوتی متروی خزانه اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان "کارگاه دیوارنگاری برای جداره صوتی متروی خزانه در خیابان شهید همدانی" اعلام شد.
 

اسامی پذیرفته شدگان "کارگاه دیوارنگاری برای جداره صوتی متروی خزانه در خیابان شهید همدانی" اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این کارگاه با نگاه ارتقاء کیفیت هنری منظر شهری، ساماندهی بصری، زیباسازی فضای شهری و حمایت از ایده‌های نو و توانمندی‌های برگزار گردید و در نهایت هیات داوران پس از بررسی 355طرح ارسالی از 157 نفر شرکت‌کننده، با درنظر گرفتن ویژگی های هنری، نوآورانه و خلاق بودن طرح ها، مخاطب پذیری و قابلیت اجرای کارگاهی، تعداد 7 طرح از 7 هنرمند را برای اجرای کارگاهی به شرح انتخاب نمودند.
لازم به ذکر است طبق مصوبه هیأت داوران و مفاد فراخوان یادشده، هنرمندان پذیرفته شده ، می بایست با حضور در جلسات تعیین شده و زیر نظر مدیر هنری این رویداد، اقدام به آمادهسازی اجرایی آثار شامل ویرایش طرح ها، تنظیم و هماهنگسازی طرح ها و روشهای اجرایی آن ها نمایند.
گفتنی است کلیه طرح های پذیرفته شده صرفا پس از طی این مرحله قابل اجرا خواهند بود از این رو سازمان زیباسازی هنرمندانی را که در این جلسات حضور نیابند از فهرست آثار و هنرمندان پذیرفته شده این فراخوان حذف خواهد کرد.
اسامی منتخب به شرح ذیل است:

ردیف نام و نام خانوادگی(به ترتیب حروف الفبا)
1 شهریار آریافر
2 اکرم امیدی
3 سمیه چگینی
4 لیلا فلاح
5 ساره شریفی فر
6 مجید صابری نژاد
7 پیمان مهدی زاده

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه