خسرو امیرصادقی:

بهارستان حس همدلی را به سطح شهر آورد

بازیگر و تهیه‌کننده سینما معتقد است؛ آثار هنری سالانه هنرهای شهری بهارستان، حس همدلی را در میان هنرمندان و شهروندان تهرانی ایجاد کرد.
 

بازیگر و تهیه‌کننده سینما معتقد است؛ آثار هنری سالانه هنرهای شهری بهارستان، حس همدلی را در میان هنرمندان و شهروندان تهرانی ایجاد کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، خسرو امیرصادقی بازیگر و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با مثبت ارزیابی کردن برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان و زیبا شدن شهر تهران با انواع هنرهای تجسمی گفت: اجرایی شدن این نوع رویدادهای فرهنگی و هنری در ارتقای روحیه و دیدگاه مردم و توجه آنها به مسائل هنری بسیار موثر و کاربردی است. رویداد بهارستان می‌توانند مردم را با هنرهای کمتر شناخته شده‌ای مثل مجسمه‌سازی و نقاشی آشنا کنند و از این رو طرح درست و خلاقانه‌ای است.
بازیگرمجموعه تلویزیونی پایتخت با اشاره به زیبایی‌های فصل بهار و تلفیق آن با آثار هنری در بهارستان افزود: هم‌زمانی بهار و آثاری که در این رویداد هنری عرضه می‌شوند، چهره شهرمان را به طور مضاعفی زیبا کرده است و در ضمن باعث ایجاد حس همدلی در میان شهروندان شده است. از سوی دیگر حس دلگرمی و امیدواری برای هنرمند جوان نسبت به هنر و کارشان ایجاد کرده است.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

معرفی کتاب

  • مجموعه مقالات سال چاپ: 1392 مفهوم توسعه پایدار از جمله مفاهیمی است که امروزه مورد توجه بسیاری از نظریه پردازان و کارشناسان در حوزه های مختلف قرارگرفته و رفته رفته موضوعاتی چون معماری و شهرسازی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه