کاوه سماک‌‌باشی:

توجه بهارستان به آثار هنرمندان جوان ارزش‌مند است

کاوه سماک باشی ارزش‌گذاری سالانه هنرهای شهری بهارستان روی آثار هنرمندان جوان را قابل توجه دانست.
 

کاوه سماک باشی ارزش‌گذاری سالانه هنرهای شهری بهارستان روی آثار هنرمندان جوان را قابل توجه دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، کاوه سماک‌باشی بازیگر سینما و تلویزیون زیبا شدن چهره شهر تهران با انواع هنرهای تجسمی در سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان را قابل تحسین دانست و خاطر نشان کرد: شهرها و مردمان ساکن در آن نیاز به تغییر و تحول و حضور موثر هنر دارند. اجرایی شدن این نوع رویدادهای هنری، مثل بهارستان، نشان دهنده اهمیت دادن مسئولین شهری نسبت به هنرهای مختلف است و برگزار شدن این رویداد هنری، چهره جدیدی به شهرمان داده و آن را زیبا کرده است.
وی افزود: شهروندان با دیدن این نوع زیبایی‌ها در فصل بهار که همراه با زیبایی‌های طبیعت است نیز حالشان خوب شده و این تاثیرگذاری بهارستان را نشان می‌دهد.
این بازیگر ضمن تاکید به جایگاه هنرمندان جوان در بهارستان گفت: همه بزرگان هنر روزی جوان و جویای نام بودند و با به دست آوردن فرصتی توانستند توان‌شان را نشان دهند. رویدادهایی مانند بهارستان این قابلیت را دارد تا ارزش کار جوانان هنرمند را نشان دهد و این ارزشگذاری برروی آثار هنرمندان جوان قابل تحسین است. جوانان نیازمند حمایت، پشتیبانی و فرصتی برای بروز توانایی‌هایشان هستند و بهارستان به آنها کمک می‌کند که به چنین خواسته‌ای برسند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • "فصلنامه معماری و شهر سازی" در شماره 104 خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنیدیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه