مژده سوری:

برخورد رو در رو با مردم جاذبه تخم‌مرغ‌های رنگی است

یک هنرمند نقاش در سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان برخورد رو در رو با مردم را از جمله جذابیت‌های بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی دانست.
 

یک هنرمند نقاش در سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان برخورد رو در رو با مردم را از جمله جذابیت‌های بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیبایی شهر تهران، مژده سوری، هنرمند نقاش برگزاری رویداد بهارستان را عامل مثبتی در راستای رشد فرهنگی جامعه خواند و در این باره گفت: به نظر من اجرای بهارستان و رویدادهایی چون تخم‌مرغ‌های رنگی سبب شده که افکار مردم نسبت به هنر و آثار هنری بیشتر باز شود و نگاه بهتری به این مقوله پیدا کنند.
او ارتباط هنرمندان با مردم را از جمله نقاط مثبت تخم‌مرغ‌های رنگی سومین سالانه بهارستان دانست و ادامه داد: برخورد رو در رو با مردم از جمله جذابیت‌های اجرای اثر در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی است، زیرا سبب می‌شود که هم مردم بیشتر با روند خلق اثر هنری آشنا شوند و هم هنرمندان دیدگاه مردم را به شکل بهتری دریابند.
این هنرمند نقاش نحوه اجرای طرح بهارستان را قابل تحسین خواند و بیان کرد: نوع هماهنگی‌ها و اجرای روند بهارستان بسیار منظم و خوب بود البته در برخی از مواقع ناهماهنگی‌ها و مشکلاتی وجود داشت اما در کل این برنامه قابل تقدیر است.
سوری بازخورد شهروندان را دلیل موجهی بر موفقیت این طرح خواند و اظهار کرد: مردم ما هنوز نیازمند چنین فرهنگ‌سازی‌هایی هستند زیرا عملاً فضای هنر هنوز غریبه و ناشناخته است.
او درباره طرح اجرایی خود در سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: من در این دوره از تخم‌مرغ‌های رنگی، 3 طرح ارائه کردم که یکی از آن‌ها پذیرفته شد. در این طرح من سعی کردم که از رنگ‌هایی شاد و بهاری استفاده کنم که بازخورد بسیار خوبی بین مردم و حتی توریست‌های خارجی داشت.
این هنرمند نقاش اضافه کرد: طرح من زمینه‌ای قرمز با گل‌های بنفش و گیاهان داشت که شبیه به طرح پارچه‌های قدیمی بود و فضایی کاملاً بهارانه و مناسب با نوروز داشت.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه