مرتضی طلایی عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران:

تبلیغات محیطی باید پیام درستی را به مردم انتقال دهند

مرتضی طلایی عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایده درختستان را بسیار ارزنده می بینم و از این اقدام خیلی لذت بردم. در این بخش هر چقدر سرمایه گذاری شود جا دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران او با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در سال گذشته و برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان، اظهار داشت: به هر حال سیما و منظر شهر سهم قابل توجه ای در روح و روان و شادی یک جامعه و شهر دارد، به نوعی سیما و منظر شهر بیانگر باطن شهر است.
او با اشاره به نقش مهم زیباسازی در سطح شهر افزود: بخش عمده ای از مسوولیت زیباسازی شهری بر عهده سازمان زیباسازی است هرچند که در دوره قبلی شورای شهر مشخص شد که سهم تبلیغات، کارهای فرهنگی و آموزشی برای شهر به چه اندازه است. اگر سازمان زیباسازی پیگیر این سهم ها باشد و آن را اجریی کند می تواند پاسخگوی همه مطالبات و نیازهای شهری باشد.
عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سازمان زیباسازی نسبت به سالهای گذشته در انجام کارهای فرهنگی بهتر عمل کرده است، گفت: باید توجه داشته باشیم که در حوزه اجتماعی برآورده کردن حق و انضباط شهری از سوی این سازمان می تواند نقش تاثیر گذار و بسزایی در شهر داشته باشد.
طلایی اضافه کرد: سمت و سوی اقدامات باید در راستای رسیدن به حق و حقوق شهروندی باشد، روند سازمان زیباسازی را مثبت ارزیابی می کنم و بر این باورم که این سازمان در طول سال به خصوص در ایام عید فعالیت های خوبی انجام داده که بنده خود از آنها رضایت دارم.
او با اشاره به اینکه برخی فعالیت ها باید مبتنی بر حقوق اجتماعی باشد، گفت: گاهی در سطح شهر همه تبلیغات محیطی با تنوع مختلف مردم را به یک موضوع دعوت می کند. باید کاری کنیم که بیلبوردهایی که در سطح شهر نصب می شود آموزش درستی به مردم بدهد.
به گفته طلایی باید در تبلیغات محیطی پیام درستی به مردم انتقال دهیم تا با این اتفاق شاهد ارتقای فرهنگ در سطح شهر باشیم. مردم را دعوت به یک موضوع خاص کنیم تا شهروند نیز پیام سازمان را به خوبی دریافت کند و با سازمان ارتباط صحیح برقرار کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • "فصلنامه معماری و شهر سازی" در شماره 104 خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنیدیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه