گلناز صفری: نقاشی دیواری از بخش‌های پرطرفدار بهارستان است

گلناز صفری گفت: اینکه دیوارهای کوتاه را برای سالانه بهارستان انتخاب کردند اتفاق خوبی است ولی به دلیل خدشه دار کردن آثار، این دیوارها خیلی زود از بین می روند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، گلناز صفری در بخش "دیوارهای کوچک شهر من" سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» در منطقه ستارخان و روی دیواری 125 متری کار کرده است. او درباره طرح خود گفت: طرح تصویرسازی است از یک پسر بچه که با شیپوری که در دست دارد به همراه تعدادی فرشته بهار را با خود می‌آورد. در این طرح از رنگ اکریلیک و همچنین رنگ‌های گرم مربوط به بهار مثل سبز، قرمز و نارنجی استفاده کردم.
صفری در ادامه درباره بازخورد مردم در سالانه بهارستان بیان کرد: بازخوردها خیلی خوب است و مردم بسیار با آثار ارتباط برقرار می کنند و درباره آنها اظهار نظر می‌کنند. بخصوص برای من که تصویرسازی می‌کنم، مخاطبانم عمدتا یا کودکان هستند و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و این برای من جای خوشحالی دارد.
این هنرمند جوان همچنین درباره سومین سالانه بهارستان اظهار کرد: به نظرم برگزاری سالانه بهارستان یک اتفاق بسیار مثبت در سطح شهر است و نقاشی دیواری یکی از بخش‌های پرطرفدار است که مردم بسیار با آن ارتباط برقرار می‌کنند، به شرط آنکه رنگ‌ها و نقش‌ها تکراری نباشد. مردم رنگ بیشتری می‌خواهند و شهر تهران از رنگ خالی است.
وی افزود: دیوارهایی که من کارکردم در ارتفاع پایین قرار داشتند و این اتفاق بسیار خوب است، چرا که مخاطب خیلی خوب می تواند با کار ارتباط برقرار کند و تنها اشکال این است که برخی از مردم آثار را خدشه دار می‌کنند و اعلامیه می چسبانند که این باعث می شود دیوارها خیلی زود از بین بروند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه