شهین تسلیمی: استقبال از بهارستان وظیفه مسئولین شهری را بیشتر کرده است

شهین تسلیمی بازیگر باسابقه معتقد است، استقبال شهروندان از بهارستان، وظیفه مسئولین شهری را برای برگزاری چنین رویدادهای تاثیرگذاری بیشتر کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، شهین تسلیمی بازیگر سینما و تلویزیون، سالانه هنرهای شهری بهارستان را یکی از رویدادهای تاثیرگذار در عرصه فرهنگ شهرنشینی دانست و درباره برگزاری سومین دوره این رویداد گفت: زیبا کردن چهره شهرها با استفاده از هنرهای ارزشمندی مثل نقاشی و مجسمه‌سازی بسیار ارزنده است و باید مورد حمایت قرار بگیرد تا مسئولین در ادامه این رویدادها عزم‌شان را جدی‌تر کنند.
وی افزود: مردم از سالانه بهارستان استقبال خوبی کرده‌اند و همین موضوع مسئولیت مدیران شهری را بیشتر کرده تا با جدیت بیشتری در زمینه عرضه آثار هنری در سطح شهر تلاش کنند.
این بازیگر با تکیه به ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوان‌ها در سالانه بهارستان افزود: جوان‌های متقاضی کار زیادی به خصوص فارغ‌التحصیلان رشته‌های هنری داریم که با فراگیر شدن رویدادهایی مثل بهارستان می‌توانند شرایط کار کردن و نشان دادن هنرشان به مخاطب را به دست آورند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

معرفی کتاب

  • مرحوم دکتر رضا سیروس صبری این کتاب شامل مبانی نخستین برای تجدید حیات مفهوم مدنی شهر و فرهنگ شهری می باشد. سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با ارائه این اثر ارزشمند، سعی داشته یپوندی کاربردی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه