خسرو شهراز: بهارستان به هنر نمایش نیز توجه کند

خسرو شهراز معتقد است؛ هنرهای نمایشی نیز می‌توانند در سالانه هنرهای شهری بهارستان، ظرفیت‌های خود را در معرض دید عموم قرار دهد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، خسرو شهراز بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان را اقدامی مثبت در جهت ارتقاء سواد بصری شهروندان دانست و گفت: طرح‌های فرهنگی که مبتنی بر هنر هستند، همیشه اثرگذار و فرهنگ‌ساز در نوع نگاه شهروندان بوده‌اند. هر نوع رویداد فرهنگی و هنری که باعث آشنایی مردم با هنرهای مختلف می‌شود، مسئله بسیار مهمی است و باید از آن حمایت بیشتری انجام شود.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «آنام» با تاکید مضاعف بر استفاده از هنر نمایش در اجرای سالانه بهارستان تصریح کرد: تئاتر به واسطه مسائل اقتصادی‌‌اش همواره مهجور بوده و جا دارد سازمان‌های مربوطه در قالب بهارستان حمایت بیشتری از هنر نمایش انجام دهند؛ زیرا تئاتر ظرفیت‌های زیادی دارد که می‌تواند به مسائل شهری از جمله زیباشدن شهر تهران کمک کند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • "فصلنامه معماری و شهر سازی" در شماره 104 خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنیدیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه