اتابک نادری: بهارستان بحثی فرهنگی میان جامعه به وجود آورده است

اتابک نادری تاثیر سالانه هنرهای شهری «بهارستان» را در ایجاد فضایی برای بحث فرهنگی و هنری در میان شهروندان دانست.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، اتابک نادری بازیگر و کارگردان با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون ضمن مثبت ارزیابی کردن برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان، درباره زیباشدن چهره ظاهری شهر تهران توسط انواع آثار تجسمی متذکر شد: تاکید به اجرایی شدن این نوع رویدادهای فرهنگی و هنری که در گذشته مورد توجه نبود و چند سالی است توسط سازمان زیباسازی شهر تهران، مورد توجه و رویکرد قرار گرفته، تاثیر زیادی در زیبا و جذاب شدن شهر داشته و در کنارش یک بحث فرهنگی آشنا بین مردم و آثار هنرمندان جوان به وجود آمده است.
این کارگردان تئاتر با اشاره به لزوم بر استمرار برگزاری این نوع طرح‌ها خاطر نشان کرد: موقعی این رویدادها می‌توانند فرهنگ‌ساز و اثرگذار باشند که برگزاری‌شان تداوم داشته باشد و هر سال نسبت به سال قبل بهتر برگزار شود و در مناسبت‌های مختلف هم در سطح شهرها اجرا شوند.
نادری در پایان افزود: فکر می‌کنم ظرفیت‌های بالقوه تئاتر هم باید در این رویداد هنری دیده شود تا مردم با آثار نمایشی نیز در این سالانه بیشتر آشنا شوند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

معرفی کتاب

  • مجموعه مقالات سال چاپ: 1392 مفهوم توسعه پایدار از جمله مفاهیمی است که امروزه مورد توجه بسیاری از نظریه پردازان و کارشناسان در حوزه های مختلف قرارگرفته و رفته رفته موضوعاتی چون معماری و شهرسازی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه