فرید سجاد حسینی: «بهارستان» سنت و آئین‌های را به شهر آورده است

فرید سجادی حسینی بازیگر و کارگردان باسابقه سینما، سالانه هنرهای شهری «بهارستان» را برای آوردن سنت و آئین‌های ایرانی در سطح شهر قابل توجه دانست.
 

فرید سجادی حسینی بازیگر و کارگردان باسابقه سینما، سالانه هنرهای شهری «بهارستان» را برای آوردن سنت و آئین‌های ایرانی در سطح شهر قابل توجه دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فرید سجاد حسینی بازیگر و کارگردان باسابقه سینما و تئاتر درباره عملیاتی شدن سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیباتر شدن ظاهر شهر تهران با آثار هنری گفت: به عنوان شهروندی که در شهر تهران زندگی می‌کنم، زیبا شدن چهره شهر با استفاده از هنرهای مختلف برای من خیلی مهم و ارزشمند است.
وی افزود: از سوی دیگر برایم حائز اهمیت است که در اجرایی شدن این رویداد هنری، فرصت نشان دادن توانمندی‌های هنرمندان جوان فراهم شده؛ زیرا هنرمند با کار کردن و دیدن آثارش توسط مخاطب است که می‌تواند در هنرش به اعتلا برسد.
بازیگر «مغزهای کوچک زنگ زده» در ادامه سخنانش با اشاره به اهمیت و جایگاه زیبایی در زندگی انسان‌ها تصریح کرد: روح و جسم انسان به دیدن زیبایی و هنر نیاز زیادی دارد و موقعی که با دیدن یک اثر هنری در شخص بیننده یک موقعیت جذاب به وجود می‌آید او به تکاپو می‌افتد تا بتواند در امورات زندگی‌‌اش هدفمند عمل کند. در سالانه هنرهای شهری «بهارستان» خوشبختانه انواع و اقسام آثار هنری فکرشده و درجه یک دیده می‌شود که نمادهایی از فصل بهار، سنت و آئین‌های ما ایرانیان را در قالب آثار هنری پیش روی شهروندان قرار داده است.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در آستانه سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

معرفی کتاب

  • ارتباط با نشریه: تهران، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، خیابان مهر محمدی، بن بست یعقوبی کجانی، پلاک ۳۴ / تلفن: ۲۲۶۷۷۶۶۶ تلفکس: ۲۲۲۱۱۶۶۲فصلنامه معماری محوطه در شماره هفدهم خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه