سیامک صفری: «بهارستان» مردم را به دیدن آثار هنری عادت می‌دهد

سیامک صفری از کارگردانان و بازیگران شناخته شده تئاتر، عادت دادن مردم به دیدن آثار هنری را یکی از ویژگی‌های مهم سالانه «بهارستان» دانست.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سیامک صفری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره عملیاتی شدن سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» گفت: هرنوع تغییر و تحول و زیبا شدن چهره شهر، تبعات مثبت و خوبی دارد و بهتر از همه این است که هنرمندان جوان در قالب رویداد «بهارستان» در اجرای این طرح مشارکت دارند.
وی افزود: اینکه هنرمندان جوان در خیابان‌ها در کنار مردم مشغول به خلق اثر هنری هستند یکی از ویژگی‌های مثبت این سالانه هنری است و امیدوارم امسال فضای بیشتری از سطح شهر شامل این طرح شود.
کارگردان نمایش «لامبورگینی» درباره اهمیت سالانه هنرهای شهری خاطر نشان کرد: یکی دیگر از حسن‌های خوب این طرح تنوع هنرهای مختلف است که باعث می‌شود هرشهروند و رهگذری که از کناراین آثار عبور می‌کند لختی تامل کند و به این آثا هنری ر با دقت فکر کند. این رویه باعث می‌شود شهروندان به دیدن آثار هنری عادت کنند و جنبه‌های زیباشناسانه ذهن‌شان گسترش پیدا کند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در آستانه سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

معرفی کتاب

  • مجموعه مقالات سال چاپ: 1392 مفهوم توسعه پایدار از جمله مفاهیمی است که امروزه مورد توجه بسیاری از نظریه پردازان و کارشناسان در حوزه های مختلف قرارگرفته و رفته رفته موضوعاتی چون معماری و شهرسازی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه