رضا رویگری: تهران با «بهارستان» به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل شده است

رضا رویگری بازیگر باسابقه تئاتر و سینما گفت: شهر تهران با آثار هنری سالانه «بهارستان» به مکانی بهتر برای زندگی کردن تبدیل شده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ رضا رویگری خواننده و بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون با اشاره به عملیاتی شدن سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیبا شدن چهره ظاهری با آثار هنری گفت: همیشه عید نوروز برای من خاطرات خوب و خوشی داشته و از رسیدنش لذت برده‌ام و چه بهتر که مسئولین شهری به فکر زیبایی شهر با انجام طرح خوب فرهنگی مثل «بهارستان» افتاده‌اند. در سال‌های اخیر با همت مدیران شهری نو شدن و زیبا شدن معابر و خیابان‌ها با استفاده ازآثار هنری باعث شد این خوشحالی و نشاط برای من دوچندان شود و انگار شهر تهران تبدیل به یک مکان بهتر برای زندگی کردن، شده است.
این بازیگر با تاکید براهمیت حمایت از هنرمندان جوان تصریح کرد: طرح‌هایی نظیر«بهارستان» و زیباسازی خیابان‌ها با آثار هنری جدا از اثراث زیباشناسانه و هنری‌‌اش، باعث می‌شود هنرمندان جوان هم این دلگرمی را به دست آورند که آثارشان در یک مقیاس وسیع و همه گیر مورد توجه مردم قرار بگیرد و در ضمن بتوانند با دیده شدن هنرشان پیشنهاد کارهای دیگری را هم داشته باشند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در آستانه سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

معرفی کتاب

  • ماهنامه "مدیریت بازاریابی و تبلیغات" در شماره بیستم خود به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنید اثر بخشی در تبلیغات جستاری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه