با حضور هنرمندان و مدیران شهری افتتاح شد

نمایشگاه گل نرگس همزمان با ثبت جهانی

نمایشگاه گل نرگس همزمان با ثبت جهانی این گل با حضور مدیران هنری واساتید: عباس مشهدی زاده، عنایت الله نظری نوری ، جوادبختیاری، امیرانوشفر،گیزلا وارگاسینایی، شهرام کریمی ، آیت قاسم پور،غلامرضانامی، امیرعابدی ، امیراثباتی، بهروز زیندشتی، حسین نوروزی، محمدرضاقربانی ونگارنادری پور مدیرانجمن مجسمه سازان ، معاون فرهنگی وهنرهای شهری آقای مجتبی موسوی ، مدیرطراحی شهری آقای دکترجعفری، معاون هنری سازمان فرهنگی هنری آقای امیرعبدالحسینی و مدیرموزه امام علی آقای دکامه ای، مدیرباغ موزه هنرهای ایرانی آقای مهرداد قنبردوست در نگارخانه برگ افتتاح شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران در این نمایشگاه 30 اثر از 23 هنرمند که حاصل تلاش چندین ماهه آنها در زمینه نقاشی وچیدمان است، به نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه گل نرگس همزمان با شروع فعالیت دوره جدید نگارخانه برگ در عمارت عین الدوله با هدف ارج نهادن به هویت ملی ایران و همزمان با ثبت جهانی گل نرگسی از امروز آغاز شد و بازدید از آن برای عموم همه روزه ازساعت ٩ تا ١٨ امکان پذیر است.
هنرمندان این نمایشگاه با خلق آثار بدیع پرداختند و میراث طبیعت شکوه آمیز و سراسر احساس را در آثارشان تجلی بخشیدند. رویکرد هنرمندانه به موضوع، درمحل تلاقی ذهن واحساس یکی از ویژگی های قابل تامل آثار این نمایشگاه است. رویکردی طبیعت گرایانه که به واسطه گرایشهای گوناگون در نهایت به رویکردی پست مدرن می انجامد و مسیر را برای نیل به ماهیت هنرمعاصر که از رایج ترین مضامین در آثار هنرمندان معاصر جهان است؛ هموار میسازد.

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه