فراخوان کارگاه ملی طراحی گرافیک و تصویرسازی با موضوع "دهه فجر" منتشر شد

فراخوان کارگاه ملی طراحی گرافیک و تصویرسازی با موضوع "دهه فجر 96" منتشر شد.
 

فراخوان کارگاه ملی طراحی گرافیک و تصویرسازی با موضوع "دهه فجر 96" منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، از تمامی طراحان گرافیک و تصویرسازان حرفه ای سراسر کشور دعوت می شود برای شرکت در کارگاه  طراحی گرافیک و تصویرسازی با موضوع  دهه فجر، تصویر 5 نمونه اثر چاپ شده خود را تا تاریخ پنج شنبه 5 بهمن 96 به آدرس farhangi.tablighat@yahoo.comارسال کنند.

گفتنی است آثار دانشجویی برای شرکت در این فراخوان مورد قبول نیست. آثار ارسالی توسط اساتید کارگاه بررسی و در صورت تایید، برای حضور در کارگاه با هنرمند تماس گرفته خواهد شد.

لازم به ذکر است مصطفی اسداللهی، محمدعلی بنی اسدی و محمدرضا دوست محمدی اساتیدی هستند که تصویر آثار رسیده را بررسی میکنند.

به هر شرکت کننده به ازای سه روز حضور و ارائه کار مورد قبول برای اساتید300.000 تومان حق الزحمه پرداخت می شود و در نهایت آثار منتخب این کارگاه برای اکران در سازه های شهری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

گفتنی است به ده اثر برتر از میان آثار رده  A علاوه بر خرید اثر ، لوح تقدیر و یک قطعه نیم سکه بهار آزادی تعلق می‌گیرد.

پس از بررسی آثار رسیده و مشخص شدن  آثار راه یافته به کارگاه، .. روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه، 6 ، 7 و 8 بهمن ماه ؛ ساعت 9 صبح الی 18در عمارت عین الدوله برگزار می شود.

علاقه مندان برای اطلاع بیشتر در خصوص این فراخوان می توانند با شماره 89357000 داخلی 353 یا 142 تماس حاصل بگیرند.

 لینک فراخوان کارگاه ملی طراحی گرافیک و تصویرسازی دهه فجر :http://zibasazi.ir/fa/calls/item/10574

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه