یکی از آثار فاخر سهراب سپهری در تهران اجرا شد

"تنه درختان" بر دیوار خیابان حضرت ولیعصر(عج) نقش بست

"تنه درختان" یکی از آثار فاخر سهراب سپری توسط علی داوطلب برروی دیواری در خیابان ولیعصر(عج) نقش بست.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، علی داوطلب، هنرمند نقاش این اثر با اشاره به اینکه طرح در ارتفاع 13 و به طول 20 متر کشیده شده است، گفت: این اثر بر روی خیابان ولیعصر در مسیر جنوب به شمال، نرسیده به بوستان ساعی اجرا شده است.
او باتاکید بر اینکه اثر به شیوه رنگ اکرلیک کشیده شده است، ادامه داد: این اثر از سهراب سپهری- نقاش و شاعر نامدار معاصر- متعلق به یکی از شناخته شده ترین مجموعه نقاشی او با عنوان «تنه درختان» است.
گفتنی است سازمان زیباسازی شهرتهران در راستای اهداف فرهنگی و ماموریت های خود نسبت به رشد، توسعه و ارتقاء هنر شهری، از سال گذشته اجرا و اکران تعدادی از آثار پیشگامان هنر نقاشی و نقاشیخط معاصر ایران را بر روی جداره های شهری آغاز کرده است تا علاوه بر نمایش و ارائه ویژگی های هنری و فاخر آثار پیشگامان هنر معاصر و برای ارتقاء سطح کیفی هنر دیوارنگاری شهری، تلاش کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش 1 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1387-88 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:70.000…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه