همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص)

آذین بندی، نورپردازی و اکران المان های نوری در معابر پر تردد انجام شد

آذین بندی، نورپردازی و اکران المان های نوری و طرح های تبلیغات فرهنگی در معابر پر تردد به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) انجام شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) در کنار آذین بندی و نورپردازی المان های نوری با موضوع ولادت پیامبر اکرم (ص) در سطح شهر تهران اجرا شد.
المان های نوری با عنوان " محمد(ص)"، "شهر شاد" و "صلوات" برای بهبود فضای بصری شهرهمزمان با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و میلاد امام جعفرصادق(ع) در سطح شهر اجرا شد.
این المان های نوری بر روی پل های سواره‌رو و خیابان های پرتردد و به منظور فضاسازی شهری در شب ولادت حضرت رسول اکرم(ص) انجام شد.
گفتنی است 15 المان نوری با عنوان "محمد"، 14 المان نوری با عنوان "شهر شاد" و 13 المان نوری با عنوان صلوات در فضای شهری اکران شده است.
علاوه براین طرح های فرهنگی متناسب با هفته وحدت در فضایی به ابعاد2500 متر مربع با موضوع وحدت و همدلی و گرامی داشت میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) اکران شد. وحدت و همدلی، اخلاق و مهرورزی و گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و میلاد حضرت امام جعفرصادق (ع) موضوعاتی است که در این تبلیغات فرهنگی به اکران درآمده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه