فراخوان کارگاه طراحی گرافیک و کاریکاتور با موضوع "وقف" منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران کارگاه طراحی گرافیک و کاریکاتور با موضوع "وقف" را 10 الی 13 آبان ماه در شهر شیراز برگزار می کند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، با انتشار فراخوانی از تمامی طراحان گرافیک و کاریکاتوریست‌های حرفه ای سراسر کشور دعوت می شود تا با اراسال نمونه اثر چاپ شده در این کارگاه شرکت کنند.
علاقه مندان برای حضور در این کارگاه می توانند تصویر 5 نمونه اثر چاپ شده به همراه رزومه، درخواست کتبی و شماره تماس خود را برای شرکت در کارگاه حداکثر تا تاریخ شنبه 06 آبان ماه 1396 به آدرس farhangi.tablighat@yahoo.com ارسال کنند.
گفتنی است مصطفی اسداللهی، سید مسعود شجاعی طباطبایی، حجت الاسلام محمدصادق منتظری و محمدرضا دوست محمدی اساتیدی هستند که آثار ارسالی برای شرکت در کارگاه را بررسی و در صورت تایید این افراد، دبیرخانه برای حضور در کارگاه با هنرمند تماس خواهد گرفت.
لازم به ذکر است از آثار منتخب کارگاه فوق الذکر برای اکران در سازه های شهری بهره برداری خواهد شد و نمونه آثار دانشجویی برای شرکت در کارگاه مورد قبول نیست.
گفتنی است به افرادی که برای حضور در کارگاه انتخاب شوند به ازای چهار روز حضور و ارائه کار مورد قبول برای اساتید 400.000 تومان داده خواهد شد و به ده اثر برتر از میان آثار رده A علاوه بر خرید اثر، لوح تقدیر و یک قطعه سکه بهار آزادی تعلق می‌گیرد.
در عین حال آثار تولیدی برای اکران در شهر تهران پس از داوری و تایید اساتید در سه رده A، B و C به ترتیب 1.000.000 ،750.000 و 500.000 تومان توسط سازمان زیباسازی شهر تهران خریداری خواهند شد.
شایان ذکر است حق هرگونه بهره برداری و اکران (آثار خریداری شده ) متعلق به سازمان زیباسازی شهر تهران و سازمان اوقاف و امور خیریه است و همراه داشتن لپ تاپ برای شرکت کنندگان الزامی است.
گفتنی است علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 89357000 – داخلی 353 یا 142 تماس بگیرند.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه