سارا سعادت فرد، شرکت کننده چهارمین دوسالانه دیوارنگاری:

نقاشی دیواری ذهن مخاطب را هدف قرار می دهد

سارا سادات‌فرد، فارغ التحصیل رشته هنر با اشاره به برگزاری دوسالانه دیوارنگاری در شهر تهران گفت: اقدام سازمان زیباسازی باعث شده که علاوه بر آدم های متخصص در این حرفه افراد جوان هم بتوانند شانس خود را برای طراحی امتحان کنند و وارد عرصه کار شوند که این امر بسیار مهم است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، سارا سعادت فرد با بیان اینکه طرحی که در این دو سالانه ارائه دادم بر اساس طبیعت بود در این کار بیشتر به مفهوم طبیعت و بنیان آن توجه کردم، ادامه داد: در این تصویر بیشتر دوست داشتم باغ بهشت را به شکل مدرن و امروزی به تصویر بکشم به همین منظور هم در آن از گیاهان امروزی که معنی و مفهوم رویش و رشد را به مخاطب می رسانند، استفاده کردم.
فارغ التحصیل رشته هنر با اشاره به اینکه اثر طراحی شده قرار است در خیابان قزوین ضلع شمالی سه راه آذری نقاشی شود، گفت: در این نقاشی گل و درختان سرو و کاج بسیار تکرار می شود.
به گفته سعادت فرد برای این طرحم از رنگ آبی که نماد آرامش است بسیار استفاده کردم، همچنین برای زیبایی بیشتر کارم از رنگ سبز را هم کار کردم و برای اینکه در فضای طرحم تشنج ایجاد نکنم از رنگ های گرم استفاده نکرده ام.
فارغ التحصیل رشته هنر با بیان اینکه نقاشی هایی که در فضای شهری مورد استفاده قرار می گیرد، ذهن مخاطب را درگیر می کند، گفت: اقدام سازمان زیباسازی باعث شده که علاوه بر آدم های متخصص در این حرفه افراد جوان هم بتوانند شانس خود را برای طراحی امتحان کنند و وارد عرصه کار شوند که این امر بسیار مهم است.
سعادت فرد افزود: سازمان زیباسازی شهر تهران با برگزاری دو سالانه دیوار نگاری دلالانی که در این حرفه وجود داشتند را حذف کرد و تلاش کرد که جوانان که تجربه زیادی هم در این رشته ندارند هم بتوانند وارد این حرفه شوند.
او با تاکید بر اینکه اقدام سازمان زیباسازی در این خصوص بسیار امیدوار کننده است، ادامه داد: چراکه بعد از سالها می توانم در رشته ای که درس خوانده ام کار کنم.
فارغ التحصیل رشته هنر گفت: امیدوارم کارهایی که انتخاب شده اند همه بر روی دیوارها کار شوند چراکه کارها بسیار هنرمندانه بودند.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه