سرابی فاغ التحصیل رشته گرافیک:

امام حسین(ع) با فداکاری برای جامعه سعادت به ارمغان آورد

فارغ التحصیل رشته گرافیک گفت: امام حسین(ع) با نثار "سرمایه" یعنی زندگیشان سعادت را برای جامعه به ارمغان آوردند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران پویا سرابی فارغ التحصیل رشته گرافیک با اشاره به برگزاری کمپین عاشورا در شهر تهران، اظهار داشت: این ایده می تواند بسیار مثبت ارزیابی شود چراکه با این اقدام مردم با پیام های حماسه عاشورا بیشتر آشنا می شوند.
او با اشاره به برگزاری کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با موضوع حماسه عاشورا در شهر کربلا افزود: در این کارگاه چند کار را به صورت گروهی انجام دادیم که بیشتر آنها تایپوگرافی بود.
فارغ التحصیل رشته گرافیک گفت: یکی از کارهایم در خصوص کلمه کربلا بود که برای آن هم شعر "سیل غم بر سینه اما بر لبش شکر بلاست" را سرودم،در این تصویر آخر کلمه کربلا با رنگ قرمز خود را نشان داده است.
سرابی با اشاره به کار دیگر خود که در خصوص سرمایه سعادت بود اشاره کرد و گفت: برای این کار تصویری طراحی کردم که نشان می دهد سر مایه سعادت است و برای آن توضیحی نوشتم که امام حسین(ع) با نثار "سرمایه" یعنی زندگیشان سعادت را برای جامعه به ارمغان آوردند.
او با بیان اینکه برخی از کار را 3 نفری انجام دادیم، تصریح کرد: یکی از کارها طراحی ساعت بود که بر روی آن یک گنبد و گلدسته طراحی شده بود به گونه ای که هم ساعت خوانده می شد و هم طاعت، برای آن شعر"خوش آن ساعت که در طاعت به سر شد" را سرودم.
فارغ التحصیل رشته گرافیک با بیان اینکه کار دیگر در خصوص لقمه حرام بود، افزود: برای رساندن مفهوم لقمه حرام در تصویر، موجودی مانند عقرب را با مواد غذایی ترکیب کردیم تا مردم متوجه شوند که مال حرام آدمی را می کشد.
سرابی با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی برای برگزاری کمپین های مختلف در شهر تهران گفت: این اقدامات را مثبت ارزیابی می کنم.
او با بیان اینکه گاهی کارها سلیقه ای انتخاب می شود ادامه داد: گاهی سطح انتخاب آثار بسیار پایین است به همین منظور باید به منظور افزایش کیفیت کارها برنامه ریزی هایی انجام شود.
فارغ التحصیل رشته گرافیک گفت:برگزاری کمپین های مختلف در شهر تهران باعث می شود که شاهد رشد و ارتقای فرهنگ در شهر تهران باشیم.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه