برجی فارغ التحصیل رشته گرافیک:

اقدامات سازمان زیباسازی باعث ارتقای فرهنگ در جامعه می شود

فارغ التحصیل رشته گرافیک گفت: اقدامات سازمان زیباسازی بازخورد مثبت مخاطبان را به دنبال دارد و باعث می شود که هر روز شاهد ارتقای فرهنگ در جامعه باشیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران مصطفی برجی فارغ التحصیل رشته گرافیک با اشاره به برگزاری کمپین عاشورا در شهر تهران، اظهار داشت: معتقدم تصاویری که در این خصوص به تصویر کشیده می شود بسیار خوب است.
او با اشاره به برگزاری کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با موضوع حماسه عاشورا در شهر کربلا افزود: در این کارگاه 6 کار در خصوص بازسازی عتبات و 6 کار هم در خصوص شعارهای امام حسین(ع) ارائه دادم.
فارغ التحصیل رشته گرافیک با بیان اینکه در این کارگاه کلمه "ح" اول حسین به من افتاد، گفت: برای این حرف شکلی به صورت فرم های قرآنی طراحی و حرف "ح" را در داخل آن قرار دادم همچنین برای این تصویر سوره فجر حسین شمس ضحا را در پوستر جانمایی کردم.
برجی ادامه داد: یکی دیگر از کارهایم طراحی سنگ حرم امام حسین (ع) و تصویر نقشه ایران بود که آن را به صورت خشت های ایرانی که از عشق و نور هستند به تصویر کشیدم.
او با بیان اینکه کاری هم در خصوص بازسازی عتبات کار کردم، افزود: برای این پوستر یک کلاه ایمنی طراحی کردم که با کلاه امام حسین (ع) تلفیق شده بود.
فارغ التحصیل رشته گرافیک ادامه داد: یکی دیگر از کارهایم که در خصوص بازسازی عتبات بود به تصویر کشیدن نقش یک کاشی بود که آن را در خاک قرار دادم،این تصویر را با شعار مبنی "غبار زمان را بزنید کنار" طراحی کردم.
برجی با بیان اینکه کار دیگرم در خصوص نماز عاشورا بود، تصریح کرد: برای این کار یک مهر طراحی کردم که از قسمت "ح" شکسته و یک خون روی آن ریخته بود،با این کارم می خواستم نشان دهم که عشق امام حسین (ع) به خدا باعث شد که در نماز سر بدهد اما نماز را ترک نکند.
او با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی برای برگزاری کمپین های مختلف در شهر تهران گفت: این اتفاق بازخورد مثبت مخاطبان را به دنبال دارد و باعث می شود که هر روز شاهد ارتقای فرهنگ در جامعه باشیم.
فارغ التحصیل رشته گرافیک گفت: در گذشته کارها بسیار خام بود اما امروز این کارها پیشرفت کرده است به همین منظور هر شخصی که ایده و شرایط خوبی را برای مخاطب فراهم کند بسیار خوب است.
برجی افزود: من به اقدامات سازمان زیباسازی نمره قبولی می دهم چراکه ایده های خوبی را اجرایی کرده است.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه