صادق انصاری، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا:

این کمپین به دنبال آشنایی مردم با حادثه عاشورا است

صادق انصاری، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا بااشاره به اینکه اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان زیباسای رانت در حوزه هنر را از بین برده است، گفت: این اقدامات باعث شده تا افراد متخصص طراحی که شایستگی کارکردن را دارند، گرد یکدیگر جمع شوند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران صادق انصاری با بیان اینکه در این کارگاه توانستم 7 کار از جمله های ارائه شده توسط سازمان زیباسازی و همچنین عتبات عالیات ارائه دهم، ادامه داد: یکی از کارهایم در خصوص جمله امام حسین (ع) مبنی بر این بود که "اگر دین جدم محمد جز با کشتن من اصلاح نمی شود پس ای شمشیرها مرا دریابید"، که آن را به صورتی طراحی کردم که برای مردم قابل فهم باشد.
او با اشاره به اینکه چند جمله عامیانه مانند "من از کودکی عاشقت بوده ام"،"دل های مردم با امام حسین (ع) بود اما شمشیرهایشان بر علیه او " در این کارگاه به ما داده بودند تا بر اساس آنها تصویر سازی انجام دهیم، افزود: کسانی که کارها را تهیه کرده بودند به طراحان جهت میدادند که در چه زمینه هایی بیشتر فعالیت داشته باشند.
انصاری با تاکید براینکه این کمپین به دنبال آشنایی مردم با سبک زندگی اسلامی و حادثه عاشورا بودیم، گفت: با این اقدام سازمان زیباسازی طراح ها با یکدیگر آشنا می شوند و همین امر هم باعث می شود که در کارها پیشرفت بهتری حاصل شود.
به گفته او بدون شک نسبت به سال های گذشته شرایط بهتر شده به گونه ای که شاهد پیشرفت در تصاویر و همچنین ارتقای سطح کیفی زندگی شهری هستیم.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه