سید مهدی میرحیدری، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا:

سازمان زیباسازی از نظر کارشناسان بیشتر استفاده کند

سید مهدی میرحیدری، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا با بیان اینکه سازمان زیباسازی در انجام کارهای خود موفق بوده است، گفت: زیباسازی باید برای بهتر شدن برنامه هایش از نظر کارشناسان بیشتر استفاده کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران سید مهدی میرحیدری دریاکناری با بیان اینکه در شهر کربلا 6 کار بر اساس ایده و محتوایی که داده بودند ارائه دادم، ادامه داد: همه طراحان باید بر اساس ایده های داده‌شده ایده پردازی و کارهای خود را انجام دادیم و همچنین متن را در داخل تصویر خود طراحی کردیم.
او با اشاره به اینکه یکی از کارهایی که انجام دادم در خصوص "با تو به خدا متصل می شوم" و قیام عاشورا بود به همین منظور در تصویرم از فرمت بی نهایت عاشورا استفاده کردم، افزود: کار دیگری که ارائه دادم در خصوص ستاد بازسازی عتبات عالیات و مشارکت داوطلبانه مهندسان و کارگران بود، در این کار با تزئینات حاشیه دوزی کتیبه های محرم طراحی هایی انجام دادم و حرم امام حسین (ع)را شبیه "خوره" کار کردم.
به گفته میرحیدری محتوایی که به ما داده بودند بسیار خوب و جالب بود و می توانستیم روی این جمله های کوتاه کارهای ادبی و محتوایی انجام دهیم و همچنین حس و حال محرم را برای شهروندان تشریح کنیم تا مردم آن را بهتر از همیشه درک کنند.
او با بیان اینکه اقدامات سازمان زیباسازی برای برگزاری کمپین هایی مانند حماسه عاشورا در شهر تهران بسیار تاثیرگذار است، گفت: این کمپین ها پیام ها را برای مردم مفهمومی تر می کند. به نظرم اقدامی که سازمان زیباسازی شروع کرده بسیار هدفمند است اما امیدوارم کار تخصصی تر ادامه یابد تا هر روز کارها بهتر از روز گذشته شود.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه