زهرا شهرآبادی، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا:

کمپین عاشورا در بحث آموزش شهروندی بسیار تاثیرگذار است

زهرا شهرآبادی، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا با اشاره به اینکه کمپین عاشورا می تواند در بحث آموزش شهروندی بسیار مناسب باشد، گفت: در این کارگاه به صورت گروهی ایده پردازی کردیم و توانستیم طراح هایی هم ارائه دهیم.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران زهرا شهرآبادی با بیان اینکه در این کارگاه 2 کار ارائه دادم، ادامه داد: یکی از آنها تصویر دو کلاه خود بود که یکی از آنها به سمت بالا و دیگری به سمت پایین بود، در یکی از این کلاه خودها باران جمع شده بود.
شهرآبادی با اشاره به اینکه کار دیگرم حرف "ب"بود که آن را به شکل "برادر" طراحی کردم، افزود: در این تصویر یک فرشته در فضای آسمان با ابرهای نظاره گری طراحی کردم که یک پیاله آب به سمت حرف "ب" که معنی برادر را دارد، در دست داشت.

او با اشاره به اینکه اقدمات سازمان زیباسازیی در برگزاری این کمپین بسیار مناسب بود، گفت: معتقدم مدت زمان برگزاری کارگاه ها برای طراحی باید بیشتر باشد. بدون شک کیفیت برگزاری همه کمپین ها بسیار خوب است اما باید به طراحان مدت زمان بیشتری داده شود چراکه به دلیل کمبود وقت در لحظه های آخر همیشه ارزش کارهایمان کم می شود.
به گفته شهرآبادی این کمپین ها در سطح شهر تهران بسیار دیده می شود به همین منظور معتقدم که برگزاری کمپین هایی مانند شهروند سالم،شهر تازه و دیگر کمپین ها می تواند در بحث فرهنگ سازی بسیار موثر باشد.
او باتاکید براینکه در سال های گذشته ما شاهد اکران هیچ کار هنری در شهر تهران نبودیم، گفت: اقدام سازمان زیباسازی در دو سال گذشته برای برگزاری کمپین های مختلف باعث شد که مردم با تصویر و معنا و مفهوم آن بیشتر آشنا شوند و آن را درک کنند.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه