زهرا اسدیان، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا:

روند کارهای تصویری در شهر تهران بهبود یافته است

زهرا اسدیان، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک، تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا با بیان اینکه برگزاری این کمپین اتفاق بسیار خوبی بود، گفت: در این کارگاه ها افراد متخصص دور هم جمع شده و ایده های خود را در زمینه و محتوایی ارائه کردند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، زهرا اسدیان با اشاره به اینکه در ورکشاپ کربلا 5 کار ارائه دادم، ادامه داد: یکی از کارها تک حرف شعری "بازین چه شورش است که در خلق عالم است"، بود که هر کدام از دوستان باید یک حرف آن را کار می کردند.
او با بیان اینکه برای طراحی از تصویر کاروان استفاده کرده است، افزود: کار دیگرم در خصوص حرفی از امام حسین (ع) بود که زیارت امام حسین (ع) رزق را زیاد می کند.
اسدیان با تاکید براینکه تمامی شرکت کنندگاه با توجه به شعارهایی که به آنها داده بودند سعی کردند کارهای خود را ارائه دهند، گفت: در طراحی که برای سازمان عتبات عالیات انجام دادیم می خواستیم که همه مردم بفهمند که این سازمان تاکنون چه کارهایی در این کشور انجام داده است.
به گفته این هنرمند تصاویر را بر اساس صحبت و حدیث های امام حسین (ع) طراحی کردیم تا شناخت مردم نسبت به امام حسین (ع) بالا برود.
او با اشاره به اینکه در این کارگاه ها افراد متخصص دور هم جمع شدند و ایده های خود را در زمینه و محتوایی که به آنها داده شد به سرانجام رساندند، گفت: اکران چنین آثاری در سطح شهر اتفاق بسیار خوبی است چراکه کارهای تصویری دیده می شود و مردم واکنش های خوبی نسبت به این طراحی ها و پیام ها از خود نشان می دهند.
او ضمن ابراز امیدواری برای ادامه دار بودن این کارها، افزود: با برگزاری این کمپین ها در هر مناسبتی حال و هوای شهر تغییر می کند به گونه ای برای مردم تاثیرات آموزشی دارد و سازمان زیباسازی شهر تهران با برنامه ریزی های مناسب توانست روند کارها را بهتر کند.

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه