زهر ندایی، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا:

حماسه عاشورا برای مردم درس آزادگی به دنبال دارد


زهر ندایی، شرکت کننده کارگاه طراحی گرافیک،تصویرسازی و عکاسی با محوریت حماسه عاشورا با اشاره به اینکه یکی از کارهای ارائه داده شده در خصوص آزادگی بود، گفت: حماسه و قیام عاشورا برای ما درس آزادگی به همراه دارد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران زهره ندایی با تاکید براینکه برگزاری این کمپین این ایده بسیار مناسب است چراکه می تواند از پتانسیل های طراحان برای تغییر در روحیه شهر استفاده کرد، افزود: در این کارگاه جمله هایی از سخنان امام حسین (ع) به ما داده شده بود تا با فکر در مورد آنها بتوانیم یک تصویر مناسب طراحی کنیم.

او با تاکید براینکه بدون شک شهر کربلا به لحاظ روحی برای طراحی بسیار خوب بود چراکه دوستان از نظر روحی شرایط خوبی داشتند  و می توانستند تصاویر بهتری را طراحی کنند، ادامه داد: ایده این کار بسیار مناسب بود چراکه دوستان با قرار گرفتن در چنین فضایی توانستند راحتر ایده پردازی کنند به همین منظور هم با سختی هایی که در شهر کربلا وجود داشت کنار آمدیم.

ندایی با اشاره به برگزاری کمپین های مختلف در شهر تهران، افزود: بدون شک برگزاری چنین کمپین هایی خیلی خوب است چراکه از پتانسیل و ظرفیت همه دوستان استفاده می شود.

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه